Посвідчення перекладів штампами бюро перекладів
Посвідчення перекладів штампами Бюро перекладівВартість за 1 документ
1 документКожен наступний документ
Посвідчення перекладу підписом і штампом перекладачабезкоштовно20,00 грн.
Посвідчення перекладу штампом Центру перекладів.безкоштовно20,00 грн.

Послуга надається нашою компанією для клієнтів, які подають різні пакети документів для оформлення робочої візи, або для оформлення відпустки в різні Посольства, наприклад такі як: Великобританія, Посольство Канада та ін.

Такий спосіб посвідчення використовується в разі, якщо Посольство куди людина подає документи не потребує нотаріального посвідчення документів.


Який переклад документів може бути посвідченій Штампами Бюро перекладів?


Штампом бюро можуть бути посвідчені будь-які переклади, виконані на ті чи інші іноземні мови в нашому Агентстві, а також документи, перекладені з іноземних мов на державний. Крім документів, проставлення штампів Бюро можливо для перекладів текстів будь-якої тематики, в тому числі особистого листування, художніх і побутових текстів. Засвідчення штампом (печаткою) Бюро перекладів особливо доречно для тих документів, для яких юридично не передбачене нотаріальне посвідчення.


Необхідність того чи іншого виду посвідчення (нотаріального засвідчення або проставлення штампа Бюро) замовник повинен уточнювати в установі, в яку переклад подається.


Замовлення, які посвідчуються штампом Бюро (які не потребують нотаріального засвідчення), як правило, виконуються швидше тих перекладів, яким необхідно нотаріальне завірення.


У Нашому Бюро перекладів перше посвідчення документа штампом Бюро перекладів надається безкоштовно так як це вже входить у вартість замовлення!


Ми працюємо для Вас вже більше 10 років

Зворотній звязок