Нотаріальне посвідчення перекладівНотаріальне посвідчення Менше 10 документів Понад 10 документів
Нотаріальне посвідчення
підпису перекладача (переклад пришивається до оригіналу) *
130,00 грн.110,00 грн.
Нотаріальне посвідчення
1 фотокопії та підпису
перекладача (переклад пришивається до фотокопії, і нотаріус засвідчує підпис перекладача + вірність фотокопії) *
130,00 грн.110,00 грн.

* Вартість вказана за умови, що документ містить в цілому до 4 аркушів, зшитих і скріплених печаткою і підписом нотаріуса. У разі якщо документ містить більше 4 сторінок, доплата за кожну наступну лист становить 15 грн.Основні вимоги оформлення оригіналу документа для нотаріального посвідчення:


 1. У 90% випадків нотаріусу необхідно показати оригінали документів для засвідчення.
 2. Документ повинен містити як мінімум назву документа і найменування організації, яка видала цей документ.
 3. Документ повинен містити «оригінальні» підписи осіб, які підписали цей документ, відбиток мокрої печатки.
 4. Якщо документ містить більше ніж один аркуш, тоді в даному випадку він належним чином повинен бути прошитий та скріплений печаткою та підписом.
 5. На документах, виданих іноземними державними органами, повинна стояти печатка «Апостиль» або штампи консульської легалізації.


Наше Бюро перекладів виконує нотаріальний переклад наступних документів:


 1. Нотаріальний переклад внутрішніх і закордонних паспортів. Переклад підшивається до копії паспорта. Нотаріус засвідчує підпис перекладача.
 2. нормативно-правові акти;
 3. проекти нормально-правових актів;
 4. свідоцтва про реєстрацію;
 5. меморандуми;
 6. юридичні висновки;
 7. договори;
 8. довіреності;
 9. нотаріальні свідоцтва;
 10. апостильовані документи, зміст, яких йде українською або російською мовою.
 11. Нотаріальний переклад різних свідоцтв: Переклад свідоцтва про народження, переклад свідоцтва про шлюб, переклад свідоцтва про розлучення, переклад свідоцтва про смерть, переклад свідоцтва про зміну прізвища. Переклад підшивається до копії свідоцтва. Нотаріус засвідчує підпис перекладача та вірність фотокопії.
 12. Нотаріальний переклад різних видів довідок: Переклад довідки про несудимість, переклад довідки з місця роботи, переклад довідки про доходи, переклад довідки з банку. Переклад підшивається до оригіналів довідок або до копії у разі наявності ідентифікаційного номеру. Нотаріус завіряє підпис перекладача.
 13. Нотаріальний переклад документів про освіту: Переклад всіх видів дипломів і вкладишів до дипломів, переклад атестата про повну загальну середню освіту. Переклад підшивається до копій. Нотаріус завіряє підпис перекладача та вірність копії з оригіналу документу.
 14. Нотаріальний переклад корпоративних документів: Переклад статуту, переклад установчого договору компанії, переклад протоколу, переклад договору купівлі-продажу, переклад договору оренди, переклад контракту, переклад інвойсу, переклад транспортної накладної. Переклад підшивається до копій або до оригіналів.Ми працюємо для Вас вже більше 10 років

Зворотній звязок